Hříšná 6-11

31. července 2009 v 19:02 | Miss.Šuliiinka*..zase vymýšlí příběh..x) |  Pokus o knížku...
Cestou domu si vykračuji v poklidu. Docela mě to i překvapí. Ale vždyť jsem přece věděla,že o Radka nemám zájem,tak mě ani nemá co mrzet. Vytáhnu z kapsy mobil,který mi ohlašuji přijetí smsky. Tak kdopak to je? Při čtení jména málem zakopnu. Filip.
Ahoj,dlouho jsme se neviděli,tak jsem si říkal jestli se nechceš zítra sejít. Je mi s Tebou fajn.
Ach jo,co mu mám sakra odepsat? Že jo a budu se nudit celý den nebo mám i s tímhle skoncovat? Sakra ty huso,ty námluvy,že se ti třeba časem začne líbit byly ještě horší než mu lhát. Rozhodnu se pro střední-zlatou cestu.
Ahoj,klidně se můžeme sejít,ale jako kamarádi.
Napíšu a jsem spokojená,zastrčím mobil do kapsy a zalovím v batohu pro klíče,protože jsem už došla k baráku. Astra už mi běží naproti,takže než zapadnu do baráčku,tak se s ní musím pomazlit. Je to blázínek. Nikdo není doma,super. Vyšlápnu schody do pokoje shodím ze sebe batoh a oblečení,oblíknu kraťasy a tílko a otevřu další příchozí smsku.
Co jsem udělal špatně? Myslel jsem,že by mezi námi mohlo být něco víc.
No,a co mu na tohle jako mám napsat? Znovu si promítnu v hlavě,jestli bych mu nemohla dát šanci,ale zas dojdu k názoru,že k němu nic necítím. Ani k žádnému jinému klukovi,kterého znám. Vlastně jo…k Robovi,ale ten má jiné zájmy.
Filipe není to Tebou,jsi skvělý kluk,ale bohužel ne pro mě.
Finíto,odesláno a jestli ještě napíšu,tak už neodepisuju.
Odezvy se už nedočkám. Tím lépe. Vezmu sportovní batůžek,naházím do něco věci do Fitness a vydám se z domu. Musím si jít zacvičit. Doma bych seděla,jak kůl v plotě. Pořád mi trčí v hlavě Ondra. Ale nesmím na to myslet,aspoň ne tady doma.
Ve Fitnessu u pokladny si zaplatím hodinu aerobiku,jako vždy a pak dojdu k hale,kam chodím na aerobik a počkám s ostatníma holkama. Čekání si krátím kecáním s holkama. Káťa mi líčí,jak se těší až za týden zmizí na měsíc do Anglie. Helča,že se těší až jí dneska přijede přítel a tak dále.
Asi za 10 minutek,právě včas přijde Zuzka,cvičitelka aerobiku,která nám vždy vytáhne,jak ráda říká ďábla z těla. Mám jí ráda. Ty 2 roky,co jsem chodím byli skvělé. Ze začátku jsem ji sice vůbec nestačila,ale to se všechno změnilo.Teďka už s ní dotahuju do konce.
"Ahoj holky,tak co,jdeme na to?"přivítá nás.
"Jasně,jen nás,ale první pusť do šatny ty naše ďáblice."zakření se na ní Helča.
V šatně se rychle převlíkneme a pustíme se do toho. Vypnu a vnímám jen Zuzku a kroky,co dělá.
"Tak holky,první si dáme naší starou sestavičku a pak se naučíme pár nových kroků."zavelí Zůza. Makáme jak šroubci. Jde nám to. Ve skupině nemáme žádné nováčky,jen starou sestavu holek.
"Á padla,"ukončí hodinu. Všichni se jako na povel svalíme na zem,kro Zuzky,která vypne přehrávač a hodí do sebe půlku čisté vody. "Byli jste skvělý holky,jako vždy. S Vámi se mi cvičí skvěle."lichotí nám Zuzka. Pomalu se zvedáme ze země a odcházíme do šatny,kde na sebe naházíme oblečení,díky teplému počasí jen lehké. Vyjdeme z haly,Zuzka zamkne,rozloučí se a prchá do své kanceláře. Domů ještě nemůže,protože má ještě pár lekcí aerobiku.
Před halou stojí krásná Alfa Romeo. Zajímalo by mě,čí nebo na koho tu čeká. S údivem zjistím,že je to ten Helči borec. No teda…Borec,jakmile Helču spatří vyskočí z auta a…Ježiši! Žádný borec,ale normálně starej čtyřicátník! Helča má zase partii. Kupodivu jí to vůbec nevadí,ještě mluví,co nejvíc nahlas,aby upoutala pozornost. Helča je fajn,ale v tomhle se teda pěkně sekla.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 aDDuSQa <3 aDDuSQa <3 | Web | 31. července 2009 v 19:59 | Reagovat

pokrááááčko.. pls.. xD

2 SISA SISA | Web | 15. srpna 2009 v 14:54 | Reagovat

super uz aby bol dalsí diel :-P

3 Evička Evička | 22. listopadu 2009 v 16:09 | Reagovat

taky bych prosila pokračování jakoo :D

4 Lusinka  ♥♥ Lusinka ♥♥ | Web | 23. března 2010 v 19:25 | Reagovat

opravdu mocinky krásný bloček :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama