Hříšná 6-10

23. července 2009 v 19:26 | Miss.Šuliiinka*..zase vymýšlí příběh..x) |  Pokus o knížku...
O Dějepise,který proběhne vcelku rychle pozoruji Ondru. Ani jednou na tu nabídku či šanci Sáry nezareagoval. Strašně mě to potěší,přece jen má Ondra mozek a nebo má holku. To by bylo snad ještě horší! Tahle myšlenka mě dokonale vytočí,takže při tělocviku,kdy už máme k smůle Sáry naší učitelku Hájkovou a ne učitele Březinu zapomenu na písknutí startu a vyběhnu o 3 vteřiny déle a celou štafetu doslova zvorám.
"Sakra Šerezská!"vypískne učitelka. "Vkládala jsem do Vás a Vaší skupiny veliké naděje a Vy to takhle zvořete!" "Chcete si to dát ještě jednou?"zeptá se mě Hájková. Kývnu na souhlas. Nic jiného mi nezbývá!
Připravím se na start a nic jiného nevnímám a nesleduji než učitelku. Učitelka zvedá ruce,ještě výš a start! Naberu slušnou rychlost už v začátku až se bojím,že mi pak nevystačí síly. Když míjím kulatý záhyb tak se na moment kouknu za sebe a zjistím,že jsou skoro 3 metry zamnou! Jak jsem si myslela,že mi nevystačí síly,tak jsem se pěkně sekla,protože stále přidávám. Nevím proč a nevím jak to,že dneska mám tolik energie. Do cíle dobíhám první a nejsem skoro vůbec unavená! Asi nějaké nadpřirozené síly mi seslaly z nebes energii. Musím se nad touhle hovadinou zasmát jak kůň.
"Tak se mi to líbí."pochválí mě učitelka a zapisuje čas.
"To byla bomba."řekne mi Terka a ještě pár holek. Od Sáry se dočkám jen odfrknutí. Mně je očividně jedno,jestli jsem to zaběhla dobře a nebo to úplně zmrvila. Pořád se mi honí hlavou,jestli má ten Ondra holku,sakra! Strašně bych chtěla vidět Terku šťastnou.
Kouknu se k plotu,kde se momentálně fláká partička frajerů a v jednom z nich poznám Radka! Radek se na mě směje a zvedne prst do výšky: "To byl jak Usain Bolt"křičí na mě přes půlku hřiště. Opravdu vtipné! Zakřením se na Radka a radši se tam už dál nekoukám.
"Tak holky,dneska konec."řekne Hájková a žene nás ze hřiště. Když míjíme plot s Radkem a jeho kamarádíčkama,tak se Hájková zastaví: "Chlapci,pro příště si běžte za zábavou jinam. Toto je školní hřiště,kde probíhají od 8 do 3 hodin tělesné výchovy a ve středu a pátek od 4 do 6 hodin tréninky. Nikolu zázemí pro partičku nic nedělajících hůlvátů. Chápu,že Vás baví sledovat pohybující se děvčata,ale to je krajně neslušné."ukončí svůj proslov Hájková a my se můžeme potrhat smíchy. Teď už sem ani nepáchnou,borci.
"Ta jim to nandala,viď."hihňají se holky.
Dojdu do šatny,kde ze sebe shodím oblečení na tělák,pak si nastříkám sprej adidas podpaží,hodím na sebe sukni a tílku a peláším pryč ze šatny do chodbičky,kde čekám než zazvoní a Hájková nás propustí na oběd.
Skvěle nádlábnutá špagetami s boloňskou omáčkou se vydám domů. Před školou je zase frmol. Dojdu k brance a uvidím tu partu frajerů a mimoděk se začnu smát. Radek mě zmerčí jako první a hrne se ke mně.
"Dobrou babiznu máte na tělák,"řekne uznale-ironicky.
"Viď,"usměji se na něj sladce,obejdu ho a než stačí něco říct jsem dva metry od něj.
"Na Boltna si už hrát nemusíš,"řekne ironicky. Podívám se na něj a s úšklebkem řeknu: " Taky,že ne. Od blbejch lidí mě to žene samo."a otočím se na patě.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Leo Leo | 24. července 2009 v 16:42 | Reagovat

to menu se dělá v položky menu - volitelný menu box !)

2 aDDuSQa <3 aDDuSQa <3 | Web | 25. července 2009 v 13:26 | Reagovat

krásnej příběh.. mám přečtený všechny díly.. pls pokračuj.. už se těším.. :)

3 SISA SISA | Web | 15. srpna 2009 v 14:49 | Reagovat

vediet tak behat bolo by super aspoň raz by som došla náš skolní maratón :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama