Hříšná 6-8

21. června 2009 v 15:54 | Miss.Šuliiinka*..zase vymýšlí příběh..x) |  Pokus o knížku...

Začalo mě to bavit-psát. Ale mrzí mě, že nikdo nepíše komenty, jestli se vám to vůbec líbí...


Ráno u snídaně je vyloženě skvělá nálada. To je samé: "Ano miláčku. Kolik chceš chlebíků,miláčku? Já už se tak těším,miláčku." Všichni "šťastně" sedíme u stolu a jíme. Dokonce ani já s Danem se neprovokujeme, protože nechceme rodičům(hlavně mamce) zkazit tuhle harmonii. Taťka nás po snídani rozveze do školy a ještě nám každému přistrčí stovku. "Tak se mějte,pacholíci."loučí se s námi taťka. Šlápne na plyn a už je pryč. "Nazdar skřete."řekne mi Dan a dá mi pohlavek. "Nazdar,osle."oplatím mu a bouchnu ho do zad. Kdyby nedorazil jeho kámoš, tak se snad mlátíme do zítra a zameškáme školu. Já to mám do té své naštěstí blizoučko na rozdíl od Dana, který musí ještě kousek šlapat. Ale očividně mu to nevadí. S tím jeho kámošem řeší něco ohledně počítačových her. Blbouni.
Před školou se připojím k holkám a pokračujeme do školy. Holky řeší něco ohledně nějakého kluka, kterého Sára včera potkala a prý byl opravdu "boží". Ne,opravdu mě neláká to s nimi probírat. Ani na ně nepočkám v šatně, protože mi je jasné, že tohle budou řešit celý den! Škoda, že Terka je tu vždy už mezi prvními, protože její maminka je učitelka na té škole, kam chodí Dan. Takže jí tu vždycky mamka vyhodí a jestli je to moc brzy jí nezajímá. Ještě, že já nebydlím zas tak daleko a když nás taťka vozí, tak ne tak brzy. Zasednu k Terce do lavice a poreferuji jí, co naše "miss" se svými sudičkami řeší. "A jé,je,"vyjádří se Terka. "Hele,myslíš, že se dneska bude zase řešit ten průser na těch záchodech?" zajímá se. "No, já bych řekla, že s námi se to bude řešit až zítra, protože dneska tříďase nemáme,"odpovím jí. "No jo. To máš pravdu. Stejně si nemyslím,že by to fakt Ondra udělal. A ty?" "Já taky ne,"odpovím jí. Terka se rozhlídne a pokračuje: "Ehm,Ely. Můžu se na tebe spolehnout viď?" "No jasně. Přece mě znáš,"usměju se na ní povzbudivě. Terka se znovu rozhlídne a řekne: "Mně se poslední dobou Ondra strašně líbí,"řekne mi a zrudne. "Fakt?"řeknu překvapeně. "No a už si něco zkoušela? Vždyť přece bydlíte vedle sebe v paneláku!" "Já vím. Už jsem si všimla,"zakření se na mě. "Jednou jsme spolu jeli výtahem a…"nedořekne, protože právě vkročí do třídy on. Mávne na nás a přidá úsměv. Jednou nám Ondra řekl, že má radši nás než ty užvaněný slepice. I když se na lyžáku líbal se Sárou. Ale pak jí pomluvil, že to neumí a to se Sárinky dotklo. Když Ondra zasedne do lavice tak Terka pokračuje: "Normálně jsme nastoupili,povídali si, no a pak mi upadli klíče a chtěla jsem se pro ně sehnout, ale byl rychlejší a tak jsme se srazili! No, ale počkej teď to nejdůležitější! Víš co mi řekl? Že hezky voním!! Já myslela, že tam zkolabuju. No samozřejmě jsem zrudla a špitla, že děkuju a pak se výtah zastavil v našem patře." Udělám oceňující gestu a řeknu: "No vidíš! To mu určitě nejsi lhostejná," "No, ale od tý doby nic,"rozsmutní se. "No to, protože nebyla zase ta správná chvíle, chápeš?"utěšuji ji. "Hm,asi jo."řekne nakonec.
Na zeměpis jsme se měli naučit opáčko na Asii. Naštěstí jsem se na to koukla takže otázky, které nám náš učitel "Holínka" dá jsou pro mě lehké. Zacvaknu propisku a se smíchem sleduji, jak se pár spolužáků mučí a namáhá svoje hlavičky. Právě, když pohledem zabloudím do lavice, kde sedí Petr, tak ho vidím, jak na mě vysílá smutné S.O.S. a na prstech ukazuje otázku číslo 5. Kouknu se, co to bylo za otázku, otočím se na něj a pomalu mu to slabikuji. Po dvou minutách Petr radostně kývne a zapisuje si. "Tak čas vypršel,"řekne "Holínka" a začne sbírat papírky. Po zazvonění přijde k naší lavici Petr: "Díky moc,Ely. Bez tebe bych byl ztracenej." "Jednou mi to třeba oplatíš,"usměju se na něj. "Tobě?"vyhrkne. "To asi ne. Není den, kdy by si něco neuměla.Obdivuju tě."
"No,stačí se fakt jen na to mrknout,"zakecávám tu jeho lichotku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SISA SISA | Web | 21. června 2009 v 17:43 | Reagovat

hehe to v tom výtahu to bolo mooc milé :-)

2 Hmm[k@] Hmm[k@] | Web | 22. června 2009 v 18:31 | Reagovat

Skoro všichni válí do Elči, nebo se mi to jen zdá??? xD

3 __K@Ki__MUa__ __K@Ki__MUa__ | E-mail | Web | 17. července 2009 v 10:24 | Reagovat

hey tho je skwele zhe nekdo pishe knizku__ja trootiz rada ctu__=)=)__a bawi mne___tho a ibdiwuuju thy co na tho may cas a abawi je tho__=)=)

4 aayla aayla | Web | 18. července 2009 v 18:02 | Reagovat

jé mas to good jestly te bavi psat mela bysi za tim jit zijes jenom jednou tak zdar caw

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama