Leden 2009

Hříšná 6--2

30. ledna 2009 v 20:34 | Miss.Šuliiinka*..zase vymýšlí příběh..x) |  Pokus o knížku...
Doma je jako vždy rušno. Aby taky ne 1 starší bratr,kočka a pes toho nadělají až,až. "Haloo,je někdo doma?" "Jé čau ségra ty už jsi tady?" zeptá se překvapeně bratr Dan. "Jo,kde bych jako měla bejt.Snad neruším."zeptám se ho podle. "Ne,jen je tu Sam tak se tu zas nenakrucuj"zpraží mě. "Tss. Kdo se tu jako před nim nakrucuje? Mně je tvůj stupidní kámoš a ty úplně fuk!"pomalu řvu. Dan se jen ksichtí. Cestou do kuchyně potkám Sama. "Čau"pozdravím ho. Sam jen na mě kouká jako by mu ulítli včely. "Co je?" zeptám se ho. "E..Eliško to jsi ty?"řekne ohromeně. "No né,pan král se nám konečně probral. Kdo jinej asi." Sam se jen usměje a proluxuje mě pohledem od hlavy až k patě. Na co tak kouká sakra?! To už i jemu připadám hnusná,trapná..prostě nula? Radši se vzdálím od těch dvou exotů. Prásknu sebou na postel a přemýšlím. Prudce vstanu a jdu se kouknout před zrcadlo. Sakra proč,proč jsem nula? Co je na mě vlastně aspon trochu hezký? Kaštanově hnědý vlasy,hnědý oči,sportovní postava. Ani jedno z toho není dokonalý. Ach jo. Po kom já jsem? Vždyt mamka i tatka jsou hezcí a Dan taky. Asi mě adoptovali.Nula,nula…n..n..
"Elino!"zpozorním a jdu se podívat co zas Dan chce. "No,co je?"zeptám se ho otráveně. "Mám ti vzkázat od mámy,že dneska přijde na večer." "Hmm,ještě něco?"zajímám se. "Jo mohla by si…" "Na to zapomen chlapečku,služku nikomu dělat nebudu."odpovím hned v zárodku. "Aby ses náhodou neunavila"směje se Dan. "Přesně tak. Vystihl si to skvěle."odpovím mu už na půl pusy. Měla bych si dát sprchu a pak zajít do sportcentra. Už jsem tam dost dlouho nebyla.No ale dneska to vlastně nepůjde. Jdu přece s Robim do kina.
Po sprše na sebe natáhnu džíny a tričko,zvýrazním oči řasenkou a natřu si pusu leskem. Tak víc pro sebe udělat nemůžu. "Elino,máš tady Robina"křičí zezdola Dan. "Už běžím"zařvu. Seberu kabelu a už běžím po schodech dolů. Roby už se na mě směje. Ach jo,zase mu to sluší. Jak to dělá? "Čauky"pozdraví jako první Roby. "Ahoj,tak jdem?"zajímám se. "Že váháš"zaksichtí se.
Před kinem se objevíme právě včas. Zabereme místa a už se ponořujeme do děje.Zajímá mě to a proto nevnímám nic kolem sebe. "Bylo to super co?"řekne Roby. "Jo,strašně se mi to líbilo"usměju se na něj.
Venku mě ofoukne chladný vítr a proto bych už nejradši zmizela. A ještě radši když za zády uslyším známý hlas."Jé,čau Elíí" "No čau"pozdravím Martina. "Co ty tu?" zajímá se. "No co asi,jsem tu v kině" "Hmm,to mi je asi jasný"zašklebí se. "A co tu tak samotinká?Se nebojíš?"straší mě. "Ne,čeho asi. A vůbec kdo ti řekl,že jsem tu sama?"zajímám se. Už mu nic ani nemusím vysvětlovat,protože Roby už k nám došel. "Martine to je Roby" "Roby to je Martin" představím je. "Čau" "Čuz". "No,Roby už asi půjdem ne?" "Jo,jasně." " Tak čau Martine" "Čau"
"No kde se flákáš ségra?"vyjede na mě Dan. "Vždyt jsem Ti říkala,že jdu do kina,ne?" "No,jo.Radši popadni ty odpadky a běž je vyhodit.Já už tady musel vytřít"zašklebí se. "Aby ses náhodou neunavil vid?" "Ha,Ha"
Popadnu odpadky a hodím je tam kam patří. Mamku zastihnu v kuchyni. Ze zadu se k ní připlížím a pak jí obejmu a dám jí pusu na tvář. "Ahoj,Eliško. Kdepak se mi couráš dcerko?" zajímá se mamka. "Ále,byla jsem v kině s Robim." "Jo aha"usměje se mamka. "Dáš si kuře s kaší nebo…" "Mami já ani nemám hlad,půjdu si lehnout jo?" "Dobře,jak chceš."zkonstatuje mamka.Uvádím knížku-Hříšná 6.

29. ledna 2009 v 18:09 | Miss.Šuliiinka*..zase vymýšlí příběh..x) |  Pokus o knížku...
Máme tu první knížku.Prominte za nedokonalosti.*

Hříšná 6

"Holký..dneska máme na tělák Březinu!!" vtrhla do třídy Sára a bylo vidět,že je štastná.
"No tě pic,to zas bude trapas"povzdychla si Bára. "Já prostě tu hvězdu neudělám a on bude určitě známkovat."
"Holky já vás stejně nechápu co na něm vidíte?" "Vždyt je to úplně normální chlap."odpověděla jsem holkám s pozvednutým obočím. "No jo,chytrá Éliška zase promluvila"odpověděla mi ironicky Petra.
Nemá to cenu,pchá jejich starosti bych chtěla mít. Klidni bych měnila. Není vůbec zábava se rozhodovat na kterou školu půjdu. Páni rodičové mi sice pořád cpou tu svojí ekonomku ale já nechci! Půjdu na gympl a dokážu to! Je strašný vědět,že vám vlastní rodiče nevěří.
Crrr. Zvoní na hodinu matiky. To jsem zvědavá co si zase pařez vymyslí. Pařez je naše přezdívka pro učitele Karla Pořízka. "Tak mládeži zvonilo jestli jste si nevšimli" křikne pařez do třídy. "Tak dost!" "Vejvoda,Petříček a Koláž k tabuli" zařval učitel. "Pánové,já vás nechápu. Máte na krku kouli a ještě si dovolujete dělat bordel!" "To bych si vyprosil" řve pořízek až mi to trhá uši. "Ale co já s váma budu ztrácet čas,napište si příklady".
Ajééje to z toho pánové moc dobře nevyjdou litovala jsem je v duchu.
Matika naštěstí dopadla pro ostatní dobře. Teda až na písemku co jsme dostali opravenou na zpět. Ale já si nestěžuju . Na svoje 1- jsem hrdá.
"Eliško, no tak pohni!" pokřikuje na mě Terka moje nejlepší kámarádka. "No jo už se plazim"
Jsem fakt zvědavá na předvádějící se Sáru s Petrou a na učitele Březinu. "Hele holky,mám si dneska vzít ty růžový kratasy s tím fialovým tričkem nebo…"podívám se copak naší královně Sáře zacpala pusinku a jen se uchichtnu. Březina stojí s nějakou dlouhovlasou blondýnou a něčemu se smějí. Stejně nechápu jak si může Sára dělat nějaký cíle. "No to snad,co ta kačena tu dělá."rozčiluje se Sára. Ostatní holky jen tupě zírají a proto mi nezbývá než ji odpovědět. "Copak nevidíš…baví se s nim. Sáro,Sáro,že se na něj nevykašleš."radím s dobrým úmyslem kamarádce,ale ta to jako radu asi nebere. "Tebe sem se neptala..ty..ty nulo!"čertí se Sára. Tohle nemá fakt cenu říkám si v duchu.
"No tak holky hop,hop,hop. Jste pomalý jak slimáci možná i hůř."pokřikuje po nás Březina. "Stop!"
"Sáro,Báro,Kamilo,Petro přineste 2 žínenky." "Proč zas já…"málem brečí Sára.
"Tak holky pěkně jedna popořadě mi ukážete kotoul vpřed"rozkazuje Březina. Koukám na holky a musím říct že jsme dobrý. Skoro všechny to umíme. Aby ne,hloupý kotoul vpřed. "Eliško!"..podívám se a zastydím se. Z toho přemýšlení jsem nedávala pozor a nevšimla jsi,že už jsem na řadě. Dřepnu si a udělám kotoul,musím říct,že i jí jsem z něho měla dobrý pocit. "No prosím,snad nejhezčí kotoul a ona zaspí"směje se Březina. Potěšil mě to jo.
"Blbá kačena.."..slyším od sebe zleva. No jo Sára aby si nerýpla. Je ubohá.
"Konečně konec.Já už myslela,že vypustím duši."raduje se Petra. Rychle ze sebe svlíknu kratasy a tričko,oblíknu sukni a džíny,navoním a běžím na oběd. Sakriš,zas je tu fronta. A to sem sebou hodila. Rozhlídnu se po jídelně a usměji se na Roberta. Roby je můj kámoš už od dětství a nikdy bych ho nevyměnila. "Hej krásko,nechtěla bys postoupit"zeptá se mě nějaký kluk.Docela kořen,uznám. A ještě víc mě potěší jeho oslovení"krásko"..asi nebudu zas tak hnusná. Roby už pomalu dojídá když se k němu dostavím. "No že jdeš"směje se Roby. "Vidíš tu frontu kámo?"odpálkuju ho. "No,jo..ty aby ses na něco nevymluvila"ksichtí se Roby. "Hele takže dneska jdem na to Bathory?" "Jasně,už se těším." Ach jo Roby,asi jenom ty máš chut semnou trávit volný čas. Ostatním klukům jsem fuk. Roby je pěkný.Hezky opálený a hlavně ten jeho úsměv je nejhezčí. Ale má to jednu chybičku,velkou. Je homosexuál. Svěřil se mi s tím už před 2 roky.Pamatuji si jak jsem do něho byla zabouchlá. A když mi pak řekl jak se věci mají tak jsem myslela,že umřu."Elííí,tak co jdeš?"zajímá se Roby. "Jo jasně"


Co myslíte?Má cenu pokračovat dál?

Wítám Tě tu..x)*

29. ledna 2009 v 18:02 Miss.Writing*
AhOojky.Wítám Tě na tomhle "spešl" blogu. Založila jsem si ho proto,že sem budu dávat můj "pokus" o knížku..xD.
Jsem normální,ulítlá,bláznivá holka.Začínám se učit portugalsky..xD protože chci žít svůj sen.
Naprosto žeru..xD..Cristiana Ronalda.¨
Za rok mi táhne na 14..xD. Jmenuju se Pája a přezdívka Šuliiinka*...xD..jsem blázen a jsem jím ráda.*
Tak doufám,že se vám příběh bude aspon trošku líbit a pokud budete mít náké otázky..tak sem s nima...x)..pïšte i k příběhům. Co by jste vylepšili a naopak. Budu jen ráda..x)

Tak jdem do toho?..Už mám napsanou první kapitolu.

Waše Miss.Writing-Miss.Šuliiinka*